Buďte v obraze

Realitní služby, development a investment vyžadují nejvyšší odbornost. Rádi se s Vámi podělíme o naše názory a zkušenosti.

Další články

Průměrná úroková sazba hypoték podle ukazatele Fincentrum Hypoindex sice dle očekávání pokračuje v růstu, ale ne tak rychlým tempem jako nabídkové sazby v bankách. Zatímco během dubna zvýšila hypoteční sazby většina bank, a to včetně těch největších, a nabídkové sazby se přiblížily 2,5 % p. a., průměrná sazba vzrostla o čtyři bazické body na 1,98 % p. a. (Fincentrum Hypoindex, 2021)

Nový market report shrnuje dění na trhu nemovitostí v Praze za první čtvrtletí v roce 2021. Dozvíte se v něm jak se pohybuje míra nezaměstnatosti, sazba hypotečních úvěrů či počty nabízených bytů a domů na trhu.

Každý někdy zatouží zachumlat se do teplé přikrývky nebo odpočívat zabořený do měkkých polštářů. Je to naše přirozená potřeba prožitku klidu, pohody a pocitu bezpečí, který bychom si rozhodně neměli odpírat. Vyberte si proto útulné a hřejivé deky či plédy do kterých zachumláte sebe i třeba křeslo nebo gauč. Navrch interiér můžete doplnit i vkusnými polštářky, které jsou taková třešnička na dortu.

Pokud jste vášnivým čtenářem, neschovávejte Vaše knihy po skříňkách, ale vystavte je na údiv světu! Vyskládejte je do polic, nebo na stolky. Srovnejte si je podle velikosti, či barev a uvidíte, jak krásný efekt to udělá. Vaše domácnost bude vypadat velmi útulně, ale také intelektuálně! 

Celkové počty volných bytů v nabídce klesají. Tato změna se týká zejména bytů v novostabách díky obrovské poptávce po nových bytech a zároveň aktuální nízké nabídky. Nižší počty bytů v nabídce byly naposledy v roce 2017.

Přinášíme vám další tip na zútulnění vašeho bytu. Dalším tipem na zútulnění jsou police. Podívejte se na zajímavé příklady použití polic v interiérovém designu.

Nový market report shrnuje dění na trhu nemovitostí v Praze za třetí čtvrtletí v tomto krušném roce 2020. Dozvíte se v něm jak se pohybuje míra nezaměstnatosti, sazba hypotečních úvěrů či počty nabízených bytů a domů na trhu.

Nadace Krása pomoci, která již od roku 2008 pomáhá seniorům, pořádá 30. listopadu od 17 hodin livestream besedu na své facebookové stránce.

Nový Market Report shrnuje dění na pražském trhu nemovitostí v časech koronakrize

Možné krátkodobé a dlouhodobé dopady pandemie na jednotlivé segmenty realitního trhu, dle společnosti Deloitte

Projít se po jednotlivých pokojích. Obhlédnout dřevěné podlahy, každý detail obkladů, vybavení. Nasát atmosféru prostoru. Projít se po sousedství. A přitom neodejít od monitoru. Videoprohlídky se stávají novým standardem realitního trhu.        

Přečtěte si naši nejnovější zprávu průzkumu trhu a získejte přehled o aktuálních trendech v Praze

Zabývejte se daty a budete moci realizovat výnosnější obchody.

Cesta od komplexních obchodních center k luxusním vilám. Roman stojí v čele designu a výstavby v Exclusive Properties a jeho vysoká odbornost v tomto odvětví jen podtrhuje všestranné zaměření EP na českém realitním trhu. Měli jsme možnost s Romanem probrat jeho profesní zkušenosti a postřehy týkající se výstavby nemovitostí.

Magická práce se světlem. Zdroj inspirace v prostoru. Architektura jako hledání hlubšího přesahu.