Development

Sesterská společnost Atlas Development se zaměřuje na výstavbu nových komerčních a rezidenčních projektů, konverze budov či jejich renovace. Zajišťuje rovněž externí odborné poradenství pro menší developerské společnosti. Naše letité zkušenosti nám umožňují vidět příležitosti, kde je jiní vidět nemusí.

Rezidence Bílá Skála

Prožijte život v komorní atmosféře bytového domu jen s pár dalšími sousedy. Objevte kouzlo klidné vilové části Libně. Nově zrekonstruovaná funkcionalistická vila Bílá Skála, kde se nachází pouze 10 bytových jednotek, vám poskytne klid a soukromí.

Adresa: Nad Rokoskou, Praha
Zahájení prodeje: 13.04.2021
Dokončení výstavby: 31.01.2023
K nastěhování: 01.03.2023

Atlas Court, Praha 8

Projekt Atlas Court je jedinečný svou pozicí a viditelností z hlavního tahu na dálnici D8 - ulice v Holešovičkách na severu Prahy. Jedná se o “A-Class building” s vysokým standardem exteriérových a interiérových dispozic. Projekt je v současné době ve stavebním řízení. Součásti projektu je také vila Na Úbočí, kterou projektoval významný architekt a spoluautor Veletržního paláce Josef Fuchs v roce 1929. Vilu se nám podařilo neobyčejně citlivě zrekonstruovat, zcela jsme přitom respektovali a zachovali původní architektonický sloh se všemi jeho detaily. Interiéry a vnitřek domu zároveň nabízí možnost využít to nejlepší ze světa moderních technologií a interiérového designu.

Atlas Arbes, Praha 5

Atlas Arbes je projekt vznikající z bývalé budovy hotelu na Arbesově náměstí v Pražském Smíchově. V nádherné lokalitě parku na Arbesově náměstí pro vás připravujeme renovaci historické budovy, ve které vzniknou bytové jednotky určené k pronájmu. Kousek to budete mít na Malou Stranu, k řece i do obchodního centra, a přitom budete mít výhled do zeleně parku na náměstí.

Bytový dům, Praha - Troja

Bytový dům Trojská je jedinečný svým umístěním v klidné části Prahy Troja. Jedná se o moderní bytovou budovu s 18 bytovými jednotkami určenými k prodeji. Moderní bydlení, dostatek parkovacích míst, krásná příroda a klid Troji – to vše je projekt Trojská. Budete si moci vybrat z bytových jednotek od 60 m2 až po 135 m2 s různými dispozicemi a benefity.

Chateau Troja Residence, Praha 7 - Troja

Historická vila, která byla původně správcovskou budovou Trojského zámku, je precizně zrekonstruovaná a nabízí vše, co k dnešnímu luxusnímu bydlení patří. Je to vila, historický barokní zámeček a atypický penthouse v jednom. Nachází se v renovovaném klasicistním domě s arkádami a nabízí nejlepší výhledy na Trojský zámek a jeho zahrady.

Vila Na Úbočí, Praha 8

Naše zrekonstruovaná vila Na Úbočí je architektonický skvost v Praze Libni a je opravdu unikátní. Vila ve věčně moderním slohu, to je Vila Na Úbočí, kterou projektoval významný architekt a spoluautor Veletržního paláce jménem Josef Fuchs v roce 1929. Je typickou ukázkou vyspělosti jeho funkcionalistického myšlení. Během oprav byl zcela respektován a zachován původní architektonický sloh, a to i se všemi jeho detaily. Interiéry a všechny vnitřní prostory tohoto domu zároveň nabízí možnost využít moderních technologie.

Rezidence Jilská 2, Praha 1 - Staré město

Rezidence Jilská 2 propojuje moderní komfortní bydlení se zachováním detailů ze své bohaté historie. Byla projektována předním českým architektem Antonínem Wiehlem. Budova byla postavena roku 1889 v neorenesančním stylu a je situována v historickém centru Prahy. Budova ve své historii byla svědkem řady významných momentů - byla domovem jednoho z největších českých umělců Mikoláše Aleše či místem setkání Franze Kafky a Maxe Broda.