Prodáváme nemovitosti (nejen)
pro výjimečné

Oceňte Vaši nemovitost zdarma v našem online formuláři.

Ocenění nemovitosti zdarma

Nabídka nemovitostí

Prodej rodinného domu s rozlehlými pozemky v úpatí Orlických hor

Je Vašim snem život v absolutním souladu s přírodou na místě, kde se stanete její součástí? Milujete ticho a jediné čím byste se chtěli nechat rušit je zpěv ptáků, šum lesa a stromů? Pak věříme, že Vám učaruje naše nabídka nemovitosti v podhůří Orlických hor, na samotě nedaleko Náchoda stejně tak, jako učarovala nám!

Adresa: , Borová
Celková plocha: 86.037 m²
Užitná plocha: 520 m²
Cena: 22 990 000 Kč

Prodej bytu 2+kk

Bílá Skála se nachází v prvorepublikové vilové čtvrti Kuchyňka v západní části Prahy 8 - Libeň. Pohodové místo s přátelskou atmosférou je ideální lokalitou pro poklidné sousedské bydlení. Název dostala podle nedaleké přírodní památky a dominanty dolního toku Vltavy – vyhlídky Bílá skála. Pár kroků od domu se nachází stezka podél Vltavy, která vás zavede až na Trojské vinice, zámek či ZOO. V okolí bytového domu se nachází typické rodinné domy a vilky z období první republiky. V bezprostřední blízkostí se také nachází parky, venkovní posilovna či dětská hřiště. Pokud přejedete most, ocitnete se během chvíle v pulzujících Holešovicích. Pracovní příležitosti, kavárny, restaurace či divadla a galerie vám zajistí čilý společenský ruch. Kompletně se zde bude renovovat Nádraží Holešovice (5 minut autobusem), nad nímž vyroste zcela nové nákupní centrum. Klidná lokalita vilové čtvrti Kuchyňka je velice snadno dopravně dostupná a propojená i s dalšími částmi metropole (auto, autobus 1 min. pěšky, tramvaj, metro i vlak). Projekt Bílá Skála nabízí architektonické řešení nejvyšší kvality použitých materiálů a technologií. Komorní rezidence jen s dvěma byty na patře vám nabízí příjemnou atmosféru, kde budete znát všechny své sousedy. Světlý prostorný byt o dispozici 2+kk ve čtvrtém podlaží o celkové ploše 35,1 m2. Stropy jsou vysoké 2,80 m, což přidává bytu ještě více vzdušnosti. Veškeré vybavení bylo pečlivě vybráno ve spolupráci s předními dodavateli tak, aby splnilo náročné požadavky jak na design, tak užitnou hodnotu. K bytu je nutností přikoupit jedno parkovací stání. Orientace bytu je na jižní stranu. Dokážeme pro vás vyjednat financování na míru s Modrou Pyramidou. Více informací o projektu kontaktujte našeho obchodního zástupce.
Adresa: Nad Rokoskou, Praha
Užitná plocha: 35 m²
Cena: 5 900 000 Kč

Luxusní a plně zařízený byt 4+kk, 163 m2

Luxusní a plně zařízený byt (163 m2) se nachází ve 3. patře rezidenčního domu s ostrahou 24/7 původního developerského projektu Byty Anděl na Praze 5. Dominantou bytu je prostorný (41,2 m2), z velké části prosklený obývací pokoj s jídelním koutem a osvětlenou terasou (8,2 m2) orientovanou do ulice Jindřicha Plachty. Za barovým pultem nenásilně navazuje moderní kuchyň s veškerým komfortem vestavných spotřebičů Siemens. Byt je dvouložnicový, každá z ložnic má svou vlastní koupelnu a “walk-in” šatnu, z prostornější ložnici je přístup na balkon (6,2 m2) směřující do klidného dvora. Šatnu je možné využít jako třetí ložnici/dětský pokoj. Podlahově vytápěné koupelny jsou velmi prostorné, vybavené sanitou Villeroy&Boch. Třetí koupelna u obývací místnosti je zároveň technickou místností s pračkou a toaletou pro návštěvy, Další vestavěné úložné skříně jsou zakomponované do centrální chodby. Všechny obytné místnosti mají dubové podlahy, samozřejmostí je pokrytí Wifi (O2). TV Sony (úhlopříčka 155 cm), Netflix, audio systém YAMAHA, topení centrální na plyn. K bytu patří take garážové stání přímo v budově. Výhodou bydlení je I blízkost nejrůznějších dopravních prostředků. Metro Anděl je vzdáleno jen 250 m, stejně tak tramvajová zastávka, případně autobus. Vhodné situování napomáhá i rychlému napojení na jižní spojku, pakliže k dopravě využíváte automobil. Pro uspokojení každodenních potřeb rezidence slouží obchodní centrum Smíchov vzdálené 300 m, množství restaurací a barů v okolí, samozřejmostí jsou i lékaři, pošta, kina a ostatní služby. V přímé blízkosti je také Francouzské Lyceum v Praze. Mezi další přednosti tohoto bydlení je blízkost parku Santoška pro relaxaci nebo sport. Ten je možné realizovat i v centru Radlická nebo na zimním stadionu Nikolajka a na dalších místech Prahy 5. Nájem 70 000,- Kč/měs. + poplatky domu (13 000,- Kč/2 osoby) a vlastní spotřeba PRE. Volné od 1.9. 2022.
Adresa: Jindřicha Plachty, Praha
Užitná plocha: 163 m²
Cena: 70 000 Kč za měsíc

Prodej bytu 3+kk s francouzskými okny poblíž parku Grébovka

Vinohradské bydlení s přesahem – zeleň a parky, kultura, architektura, La Dolce Vita. Kdo jednou okusí život na Vinohradech, už nechce bydlet jinde. Rozmanitá čtvrť širšího centra Prahy nabízí klid a pohodu i bohaté společenské vyžití. Právě zde nabízíme k prodeji charismatický byt v Bělehradské ulici, který vás okouzlí pocitem pohody, původní prvorepublikovou atmosférou i netradičním uspořádáním. Byt má prostornou dispozici 3+kk a ideální orientaci. Obytná část s kuchyňským koutem a obývací částí směřuje na jih do velice tichého vnitrobloku. Obývací pokoj a kuchyně jsou slunné a nabité pozitivní náladou díky velkým francouzským oknům. Zajímavý architektonický prvek bytu tvoří koupelna, od ostatních prostor oddělená stěnou z luxfer, díky kterým je místnost zajímavě osvětlena. Na severní straně, směrem do ulice, se nachází další dva samostatné, podobně velké pokoje. Ty mohou sloužit jako ložnice, dětský pokoj, pracovna či pokoj pro hosty. Zdůraznit je třeba, že byt díky svým netradičním prvkům působí až uměleckým dojmem a zcela jistě osloví osobnosti, které hledají jedinečný rukopis. Byt se prodává s kuchyní vybavenou lednicí, myčkou, digestoří, mikrovlnnou troubou a pračkou umístěnou v komoře vedle kuchyně. Lokalita pražských Vinohrad se řadí mezi nejprestižnější pražské čtvrti. Užívat si zde můžete rozlehlé parky s výhledy na metropoli – park Grébovka je pouhých 9 minut chůze od domu, park Folimanka 3 minuty chůze. Veškerá občanská vybavenost v dosahu – školy, školky, služby, lékaři, banky, úřady... Kousek to budete mít na Tylovo náměstí i Náměstí Míru, farmářské a vánoční trhy. Všude kolem kavárny, vyhlášené restaurace, divadla, kluby, osobité obchody, idylická zákoutí a ulice lemované architektonickými skvosty. To vše utváří nezapomenutelnou atmosféru této nádherné pražské čtvrti.
Adresa: , Praha
Užitná plocha: 79 m²
Cena: 9 999 000 Kč

Prodej bytu 2+kk s terasou

Bílá Skála se nachází v prvorepublikové vilové čtvrti Kuchyňka v západní části Prahy 8 - Libeň. Pohodové místo s přátelskou atmosférou je ideální lokalitou pro poklidné sousedské bydlení. Název dostala podle nedaleké přírodní památky a dominanty dolního toku Vltavy – vyhlídky Bílá skála. Pár kroků od domu se nachází stezka podél Vltavy, která vás zavede až na Trojské vinice, zámek či ZOO. V okolí bytového domu se nachází typické rodinné domy a vilky z období první republiky. V bezprostřední blízkostí se také nachází parky, venkovní posilovna či dětská hřiště. Pokud přejedete most, ocitnete se během chvíle v pulzujících Holešovicích. Pracovní příležitosti, kavárny, restaurace či divadla a galerie vám zajistí čilý společenský ruch. Kompletně se zde bude renovovat Nádraží Holešovice (5 minut autobusem), nad nímž vyroste zcela nové nákupní centrum. Klidná lokalita vilové čtvrti Kuchyňka je velice snadno dopravně dostupná a propojená i s dalšími částmi metropole (auto, autobus 1 min. pěšky, tramvaj, metro i vlak). Projekt Bílá Skála nabízí architektonické řešení nejvyšší kvality použitých materiálů a technologií. Komorní rezidence jen s dvěma byty na patře vám nabízí příjemnou atmosféru, kde budete znát všechny své sousedy. Světlý prostorný byt o dispozici 2+kk ve čtvrtém podlaží o celkové ploše 40,2 m2. Byt disponuje terasou s nádherným výhledem o velikosti 42 m2, kde budete moci grilovat, opalovat se či jen tak relaxovat. Z terasy je moc hezký výhled na Vltavu, Trojský most či Pražský hrad. Stropy jsou vysoké 2,80 m, což přidává bytu ještě více vzdušnosti. Veškeré vybavení bylo pečlivě vybráno ve spolupráci s předními dodavateli tak, aby splnilo náročné požadavky jak na design, tak užitnou hodnotu. K bytu je nutností přikoupit jedno parkovací stání. Orientace bytu je na jižní stranu. Dokážeme pro vás vyjednat financování na míru s Modrou Pyramidou. Více informací o projektu kontaktujte našeho obchodního zástupce.
Adresa: Nad Rokoskou, Praha
Užitná plocha: 40 m²
Cena: 8 500 000 Kč

Prodej luxusní vily v Čechticích, 1 442 m2

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásnou třípodlažní vilu s pozemkem 1 442 m2. Vila se nachází v Čechticích, které jsou vzdáleny 40 minut autem od Prahy a 7 km od sjezdu dálnice D1 na Loket. Zastavěná plocha pozemku je 368 m2 (dům) plus 110 m2 (pergola a zahradní domeček) a plocha zahrady je 964. Celková užitná plocha domu je 543 m2. 

Adresa: Podzámecká, Čechtice
Celková plocha: 1.442 m²
Užitná plocha: 543 m²
Cena: 39 900 000 Kč

Statek Velký Újezd s barokním zámečkem - Skvělá investiční příležitost s výnosem 9,6%

Splňte si své sny o životě na zámku v realitu! Pokud jste milovníky historie, máme pro Vás jedinečnou příležitost – unikátní barokní zámek Velký Újezd – Býčkovice. 

Adresa: , Býčkovice
Celková plocha: 15.449 m²
Užitná plocha: 3.850 m²
Cena: 9 000 000 Kč

Prodej bytu 4+kk 120 m2

Bílá Skála se nachází v prvorepublikové vilové čtvrti Kuchyňka v západní části Prahy 8 - Libeň. Pohodové místo s přátelskou atmosférou je ideální lokalitou pro poklidné sousedské bydlení. Název dostala podle nedaleké přírodní památky a dominanty dolního toku Vltavy – vyhlídky Bílá skála. Pár kroků od domu se nachází stezka podél Vltavy, která vás zavede až na Trojské vinice, zámek či ZOO. V okolí bytového domu se nachází typické rodinné domy a vilky z období první republiky. V bezprostřední blízkostí se také nachází parky, venkovní posilovna či dětská hřiště. Pokud přejedete most, ocitnete se během chvíle v pulzujících Holešovicích. Pracovní příležitosti, kavárny, restaurace či divadla a galerie vám zajistí čilý společenský ruch. Kompletně se zde bude renovovat Nádraží Holešovice (5 minut autobusem), nad nímž vyroste zcela nové nákupní centrum. Klidná lokalita vilové čtvrti Kuchyňka je velice snadno dopravně dostupná a propojená i s dalšími částmi metropole (auto, autobus 1 min. pěšky, tramvaj, metro i vlak). Projekt Bílá Skála nabízí architektonické řešení nejvyšší kvality použitých materiálů a technologií. Komorní rezidence jen s dvěma byty na patře vám nabízí příjemnou atmosféru, kde budete znát všechny své sousedy. Světlý prostorný byt o dispozici 4+kk ve čtvrtém nadzemním podlaží o celkové ploše 120 m2, podlahová plocha 78,1m2 a terasou 42m2. Stropy jsou vysoké 2,93 m, což přidává bytu ještě více vzdušnosti. Veškeré vybavení bylo pečlivě vybráno ve spolupráci s předními dodavateli tak, aby splnilo náročné požadavky jak na design, tak užitnou hodnotu. K bytu je nutností přikoupit jedno parkovací stání.
Adresa: Nad Rokoskou, Praha
Užitná plocha: 120 m²
Cena: 14 900 000 Kč

Prodej vily v jedinečné lokalitě Mníšek pod Brdy

Aktualizace ceny! Toužíte po komfortním bydlení v bezprostřední blízkostí přírody a lesa? Zároveň chcete mít zajištěnou pohodlnou dostupnost do metropole? Pak máme pro Vás jedinečnou nabídku nádherné rodinné vily v Mníšku pod Brdy!

Adresa: Zahradní, Mníšek pod Brdy
Celková plocha: 2.276 m²
Užitná plocha: 372 m²
Cena: 27 900 000 Kč

Prodej bytu 3+kk 77,1 m2 s balkonem 8,4 m2

Bílá Skála se nachází v prvorepublikové vilové čtvrti Kuchyňka v západní části Prahy 8 - Libeň. Pohodové místo s přátelskou atmosférou je ideální lokalitou pro poklidné sousedské bydlení. Název dostala podle nedaleké přírodní památky a dominanty dolního toku Vltavy – vyhlídky Bílá skála. Pár kroků od domu se nachází stezka podél Vltavy, která vás zavede až na Trojské vinice, zámek či ZOO. V okolí bytového domu se nachází typické rodinné domy a vilky z období první republiky. V bezprostřední blízkostí se také nachází parky, venkovní posilovna či dětská hřiště. Pokud přejedete most, ocitnete se během chvíle v pulzujících Holešovicích. Pracovní příležitosti, kavárny, restaurace či divadla a galerie vám zajistí čilý společenský ruch. Kompletně se zde bude renovovat Nádraží Holešovice (5 minut autobusem), nad nímž vyroste zcela nové nákupní centrum. Klidná lokalita vilové čtvrti Kuchyňka je velice snadno dopravně dostupná a propojená i s dalšími částmi metropole (auto, autobus 1 min. pěšky, tramvaj, metro i vlak). Projekt Bílá Skála nabízí architektonické řešení nejvyšší kvality použitých materiálů a technologií. Komorní rezidence jen s dvěma byty na patře vám nabízí příjemnou atmosféru, kde budete znát všechny své sousedy. Světlý prostorný byt o dispozici 3+kk v třetím nadzemním podlaží o celkové ploše 77 m2 a balkonem 8,4 m2. Stropy jsou vysoké 2,93 m, což přidává bytu ještě více vzdušnosti. Veškeré vybavení bylo pečlivě vybráno ve spolupráci s předními dodavateli tak, aby splnilo náročné požadavky jak na design, tak užitnou hodnotu. K bytu je nutností přikoupit jedno parkovací stání. Orientace bytu je na jižní stranu. Dokážeme pro vás vyjednat financování na míru s Modrou Pyramidou. Více informací o projektu Bílá Skála naleznete na webu projektu, nebo kontaktujte našeho obchodního zástupce.
Adresa: Nad Rokoskou, Praha
Užitná plocha: 84 m²
Cena: 11 250 000 Kč

Ocenění nemovitosti

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely.