Prodej prostorného rodinného domu 449 m2, s pozemkem 1450 m2 - Praha západ - Jesenice

28 500 000 Kč

Užitná plocha 449 m², pozemek 1.450 m²

Akátová, Jesenice

Hledáte prostorné a harmonické bydlení pro rodinu s dětmi a výhody menšího města s jeho kompletním zázemím?  Chcete najít místo, kde si bude moci vaše rodina užívat společné chvíle?

Třípodlažní rodinný dům (449 m2) v obci Jesenici u Prahy disponuje vším, co moderní rodina potřebuje – velkorysá zahrada, zastřešený bazén, sauna, posilovna, taneční\yoga studio.  Funkční zázemí jsou výhody, které u tohoto domu oceníte každý den. Dům stojí na velmi klidném místě a zároveň kousek od centra Prahy.

Dominantou domu je vzdušný z větší části prosklený obývací pokoj s klavírem a venkovní terasa o velikosti 30 m2 orientovaná na JZ do zahrady. Na obývací část navazuje jídelna, a plně vybavená kuchyně s barem. Dále se v přízemí nachází pracovna/kancelář, prostorná koupelna s WC, spižírna a šatna. Součástí přízemí je také vnitřní vyhřívaný bazén o velikosti 9 × 4 m.

Dům je čtyřložnicový, kdy každá z ložnic má svoji vlastní koupelnu i šatnu, pouze 2 dětské ložnice se dělí o společnou koupelnu. Ze všech pokojů je přístup na 2 prostorné terasy směřující na sever a jih. Šatny v ložnicích nabízí dostatek úložného prostoru.

V suterénu domu je z původních garáží vybudované taneční/yoga studio se zrcadly, posilovna a sauna. Samozřejmostí je i prádelna se sušičkou a pračkou, technické místnosti, dílna a vinný sklípek.

Dům obklopuje rozlehlá zahrada (1450 m2), která zajištuje dostatek soukromí, z velké části je pokryta trávníkem, vzrostlými stromy a okrasnými keři, díky závlahovému systému je zahrada nízkoúdržbová. Uvnitř oplocené zahrady je možno zaparkovat 3 auta.

V blízkosti se nachází kvalitní mezinárodní školy Sunny Canadian International School (2 km, 4 min) a English International School (8 km, 14 min). V obci Jesenice je kompletní občasná vybavenost včetně nákupního centra a české základní školy (800 m, 2 min). Průhonický park 2 km 4 min. je na seznamu památek UNESCO a je Národní kulturní památkou.

Snadná a rychlá je také dopravní dostupnost do centra Prahy (17 km, 30 min), na letiště Václava Havla (34 km, 26 min), nebo do obchodního centra Westfield Chodov (9 km, 15 min).

Lenka Vydra Šmídová

Lenka Vydra Šmídová

Sales Manager

+420 603 841 039
vydra-smidova@ep.cz Nemovitosti v nabídce

Kontaktujte nás

Cena28 500 000 Kč
Užitná plocha449 m²
Zastavěná plocha-
Zahrada1.001 m²
Pozemek1.450 m²
Podlaží-
ParkováníAno 3
Balkón-
Terasa30 m²
Sklep-
PENBG - Mimořádně nehospodárná
Referenční číslo148
Newsletter

Nejnovější nabídkydo Vašeho e-mailu

Každý měsíc Vás budeme informovat o nejnovějších nemovitostech v naší nabídce.