logo exclusive properties

Prodej stavebního pozemku 1599 m2, dům až do 480 m2, Praha 6 - Lysolaje

Užitná plocha

Praha

19 900 000 Kč
Kontaktovat makléře

Exkluzivně nabízíme prodej pozemku 1599 m2, pro výstavbu samostatné, dvoupodlažní, rodinné vily, v lokalitě Praha - Lysolaje, pozemek se nachází v nejvýše položeném místě jižně orientovaného svahu nové moderní vilové čtvrti Zátiší, v Lysolajích. Pozemek umožňuje zastavitelnou plochu 240 m2, tedy cca 480m2 bytové plochy ve dvou podlažích a dalších 250 m2 pro zpevněnou plochu (vjezd, terasa, bazén). Na hranici pozemku je přívod elektřiny, plynu, vody i kanalizace a také datový kabel.
Celá čtvrť „Zátiší“ i jednotlivé domy jsou situovány tak, abyste měli maximální požitek z výhledu na panorama Petřína, majestátních Hradčan a blízkého okolí.

 


Občanská vybavenost nabízí nejen lékaře, mateřskou školu a obchod s potravinami přímo v místě, ale i další služby a obchody na nedalekém náměstí. Hned vedle domu vznikl nový sportovní areál, který je umístěn strategicky tak, aby nevadil ve výhledu, a zároveň byl dostupný za pár minut. V Lysolajích díky nedotknuté přírodě a naprostého klidu, můžete strávit odpoledne procházkou okolní krajinou, ale i návštěvou společenského domu. Okolí Lysolají je plné cyklostezek a pěších tras i vyhlášených restaurací, mezi oblíbené patří například nedaleký Únětický pivovar.

 


Dopravní dostupnost: Za pět minut jste v Šáreckém údolí, za deset na metru Dejvická. Cca 10 min autem na D6, D7 ve směru Plzeň a Karlovy Vary, nebo napojení na Pražský okruh, výhodou je i rychlá dopravní dostupnost na Letiště Václava Havla.

Newsletter

Nejnovější nabídky
do Vašeho e-mailu

Každý měsíc Vás budeme informovat o nejnovějších nemovitostech v naší nabídce.