logo exclusive properties

Prodej moderní nízkopodlažní vila 591m2, pozemek 2442m2 - Vonoklasy

Užitná plocha 591 m², pozemek 2.442 m²

Ke Krásné Stráni, Vonoklasy

Sníte o bydlení obklopeném nádhernou přírodou? Přáli byste si kdykoliv vyrazit na kolo a doslova za pár minut se ocitnout uprostřed voňavého lesa? Chcete dýchat čistý vzduch a každý den objevovat nějaký přírodní skvost? Krajina v okolí přímo vybízí k výletům, k procházkám se psem, k vyjížďkám na kole nebo k běhu. Ideální místo pro aktivní rodinu, která miluje pohyb na čerstvém vzduchu a zároveň je za 30 minut v centru Prahy!

Tato vila v nejvyšším standardu, zasazená do překrásné přírody brdských lesů, nabízí unikátní a velkorysý prostor pro celou vaši rodinu. Samozřejmostí je funkční design a čisté linie, které se snoubí s uměleckým citem pro detail. Za návrhem projektu stojí renomované architektonické studio Luboše Zemana, L.Z.-Atelier s.r.o.

Dominantou vily je nádherná, vzdušná obytná místnost, ze které je díky celoproskleným stěnám, výhled do přírody a zároveň do venkovního atria.
Kuchyně, plně vybavena moderními spotřebiči, praktický bar, který navazuje na jídelní prostor, a hala s onyxovou stěnou dodává prostoru reprezentativní charakter.

Vila působí velmi čistě a minimalisticky také díky dokonalému zpracování a dostatečnému objemu vestavěných skříní, které jsou umístěny v chodbách propojující 3 ložnice, 1 pracovnu a koupelny.
Hlavní ložnice má svoji walk-in šatnu a luxusní koupelnu s vanou i sprchovým koutem, další koupelny přísluší k dvěma dětským ložnicím.
K dokonalosti vily přispívá relaxační zóna tj. vnitřní bazén s protiproudem, finská sauna a bar s odpočinkovým koutem.

V suterénu vily naleznete místnost s technickým zabezpečením, prádelnou a také soukromé kino s pohodlným sezením a dokonalou akustikou.

Atrium, ze tří stran ohraničené vilou, propojuje obývací místnosti s bazénem, který se dá, díky celoprosklené stěně, v letních měsících plně otevřít.
Atrium je v rovině a nabízí úplné soukromí s venkovním sezením a prostorem na grilování.

Dvougaráž a široká příjezdová cesta zabezpečují dostatek místa k zaparkování až 6-ti automobilů. Součástí garáže je i walk-in sprcha pro většího psa.

Prostorná zahrada, zasazena do mírného jižního svahu a částečně osázena stromy, je nízko-údržbová a její zdánlivě neomezený prostor vybízí ke hře, nebo odpočinku.

Tato vila se systémem chytré domácnosti a vytápěním pomocí tepelných čerpadel, je plně vybavena a připravena k okamžitému nastěhování, které bezpochyby posune kvalitu vašeho života na novou úroveň!

Cenainfo v RK
Užitná plocha591 m²
Zastavěná plocha-
Zahrada-
Pozemek2.442 m²
Podlaží-
ParkováníAno 6
Balkón-
Terasa-
Sklep-
PENBG - Mimořádně nehospodárná
Referenční číslo141
Lenka Vydra Šmídová

Lenka Vydra Šmídová

Sales Manager

+420 603 841 039
vydra-smidova@ep.cz Nemovitosti v nabídce
Newsletter

Nejnovější nabídky
do Vašeho e-mailu

Každý měsíc Vás budeme informovat o nejnovějších nemovitostech v naší nabídce.