logo exclusive properties

Prodej prvorepublikové vily 761 m2, s pozemkem 890 m2 - Praha 6 - Hanspaulka

Užitná plocha 761 m², pozemek 890 m²

Nad Šárkou, Praha

Solitérní prvorepubliková vila se zahradou nacházející se v prestižní rezidenční a diplomatické části Prahy 6 – Hanspaulka. Vila je obklopena udržovanou zahradou se vzrostlou zelení, která nabízí klidné místo pro relaxaci. Celkem se zde nachází 9 pokojů, 7 koupelen a relaxační zóna s vyhřívaným bazénem, fitness, jacuzzi a finskou saunou. Reprezentativní vila z roku 1929 s panoramatickými výhledy do Šáreckého údolí prošla v roce 2004 celkovou rekonstrukcí a v roce 2009 bylo znovu rekonstruováno první podlaží.

 

V prvním podlaží čtyřpodlažní vily se kromě vstupní haly se šatnou a toaletou nachází prosvětlený obývací pokoj s knihovnou a krbem, plně vybavená kuchyně a jídelna. Z kuchyně a z obývacího pokoje jsou vstupy na terasu. V druhém a třetím nadzemním podlaží se nachází celkem 4 ložnice s vlastními koupelnami a vestavěnými skříněmi, herna pro děti a pracovna. Dále se zde nachází 2 balkony a terasa. Ve sníženém přízemí je umístěno zázemí domu. Dále pak klimatizovaný sklep, relaxační zóna a garážové stání pro 3 auta.

 

Lokalita poskytuje klid, dostatek zeleně i pohodlný přístup ke všem službám. V pěším dosahu fungují mateřské školy, základní školy, mnoho skvělých restaurací, kaváren, obchodů i lékařských služeb. Jen pár kroků je vzdálen park Na Pískách či Centrální park Hanspaulka.

 

V Dejvicích můžete navštívit také Dejvické divadlo nebo divadlo Semafor.

Přímo na ulici Nad Šárkou se nachází tenisové kurty. Krytá hala na tenis je v nedalekém Sportovním areálu Hanspaulka, kde je také hřiště na malou kopanou, nohejbal, basketbal nebo stolní tenis. Milovníci golfu jistě ocení i nedaleký Golf Club Dejvice nebo odpaliště Divoká Šárka.

 

Dopravní dostupnost do centra města zajišťuje napojení na městský okruh z ulice Svatojánská. Do centra se dostanete z autobusové zastávky Špitálka (linky 131, 216, 907), nebo ze stanici metra A Bořislavka a Dejvická.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Cenainfo v RK
Užitná plocha761 m²
Zastavěná plocha289 m²
Zahrada601 m²
Pozemek890 m²
Podlaží-
ParkováníAno 3
Balkón14 m²
Terasa121 m²
Sklep-
PENBC - Úsporná
Referenční číslo140
Newsletter

Nejnovější nabídky
do Vašeho e-mailu

Každý měsíc Vás budeme informovat o nejnovějších nemovitostech v naší nabídce.