Prodej, rodinný dům, 183 m2, pozemek 1005 m2 - Praha Východ - Pětihosty

16 990 000 Kč

Užitná plocha 183 m², pozemek 1.005 m²

Pětihosty

Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu, samostatně stojící rodinný dům 6+1 s terasou, garáží a balkónem o výměře 183 m2, s pozemkem 1005 m2. Vila se nachází na klidném a privátním místě nedaleko Senohrab, v obci Pětihosty. Vzdálenost do Prahy je cca 20 minut autem, s rychlou dostupností (5 km) na dálnici D1, sjezd na Benešov. Nemovitost je v současné době ve výstavbě, což umožňuje případnou klientskou změnu standardu a bude dokončena v březnu roku 2023. Rodinný dům je řešen jako dřevostavba, která nabízí prostor pro rodinu i pro život.

 

Při vstupu do domu vcházíme do předsíně, ze které jsou vstupy do koupelny společné s WC, technické místnosti a ložnice (pracovny), dále pokračujeme do vstupní haly se zadlabávaným schodištěm, které spojuje přízemí a první patro domu. Z haly dále vstupujeme do obývacího pokoje, ze kterého je přímý vstup na terasu a vstup do samostatné kuchyně. V obývacím pokoji je příprava pro instalaci krbu. V prvním patře se nachází 4 samostatné ložnice, se vstupem ze společné chodby a koupelna s vanou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly a WC. Z největší z ložnice je také přístup na balkón o velikost 4 m2, orientovaný na jihovýchod. Druhá z větších ložnic je orientována na jihozápad, a zbývající dvě menší ložnice jsou orientovány na severovýchod. Pětihosty jsou příhodným názvem obce pro dům, který nabízí dostatek místa nejen pro Vás, ale i pro Vaše hosty. Dům má prostornou garáž (3,5x 6,4 m2) pro jeden automobil s možností uskladnění kol, motocyklů, nebo zahradní techniky. Parkování dalších aut je možné přímo na pozemku nebo na ulici před domem. Dům má podlahové vytápění. Ohřev vody v domě zajišťuje elektrický kotel. V domě se nachází příprava pro tepelné čerpadlo a také příprava pro krb. Ukazatel energetické náročnosti: PENB - B

 

Obec Pětihosty se nachází v bezprostřední blízkosti obce Senohraby, z hlediska občanské vybavenosti jsou v Senohrabech k dispozici restaurace, potraviny, praktický lékař, úřad, základní a mateřská škola a pošta. Jednou z velkých výhod jsou volnočasové aktivity. V blízkosti Pětihost se v nedalekých Pyšelech se nachází golfové hřiště Loreta a směrem na Benešov také Golf Konopiště. V Senohrabech naleznete hotel Sen s nově vybudovaným wellness centrem Infinit, fotbalové hřiště, plovárnu nebo také atletický a lyžařský oddíl TJ Sokol Senohraby. Pro milovníky přírody je v této lokalitě množství lesů a stezek, včetně stezky podél potůčku s památným Husovým kamenem zakončenou u zříceniny hradu Zlenice, dále stojí za zmínku zámek Štiřín.

 

Do Prahy se autem dostanete za 20 minut a veřejnou dopravou cestujete do centra Prahy cca hodinu.

 

V případě zájmu o podrobnější informace k nemovitosti nebo financování nás neváhejte kontaktovat.

Josef Kříženecký

Josef Kříženecký

Senior Sales Manager

+420 732 136 864
krizenecky@ep.cz Nemovitosti v nabídce

Kontaktujte nás

Cena16 990 000 Kč
Užitná plocha183 m²
Zastavěná plocha-
Zahrada910 m²
Pozemek1.005 m²
Podlaží-
ParkováníAno 3
Balkón4 m²
Terasa-
Sklep-
PENBB - Velmi úsporná
Referenční číslo130
Newsletter

Nejnovější nabídkydo Vašeho e-mailu

Každý měsíc Vás budeme informovat o nejnovějších nemovitostech v naší nabídce.