logo exclusive properties

Prodej, luxusní vila, 543 m2, pozemek 1.442 m2 - Čechtice

Užitná plocha 543 m², pozemek 1.442 m²

Podzámecká, Čechtice

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásnou třípodlažní vilu s pozemkem 1 442 m2. Vila se nachází v Čechticích, které jsou vzdáleny 40 minut autem od Prahy a 7 km od sjezdu dálnice D1 na Loket. Zastavěná plocha pozemku je 368 m2 (dům) plus 110 m2 (pergola a zahradní domeček) a plocha zahrady je 964 m2. Celková užitná plocha domu je 543 m2.
Celá vila je postavena v nejvyšších standardech a z luxusních materiálů. Mnoho prvků v domě je vyráběných na míru nebo dovezených z USA, Německa, Švédska či Švýcarska. Vila má 6 ložnic, 5 koupelen, 3 kuchyně, venkovní otevřenou pergolu s udírnou z pískovce, krbem, zahradním posezením a k ní přilehlý zahradní domeček. Ve vile se dále nachází garáž s místem pro dvě auta, nádherný vnitřní bazén značky Desjoyaux a zrcadlová místnost připravená pro posilovací stroje. Domu vévodí prostorný obývací pokoj s kuchyní. Najdete tam stylový krb značky Seguin Duteriez z Francie, kuchyni na míru s prvotřídními spotřebiči Miele a z celého prostoru obývacího pokoje s kuchyní se díky prosklené posuvné stěně dostanete rovnou na zahradu. V celém přízemí je podlahové vytápění značky Rehau. Okolo pozemku je krásný kovaný plot. Stoprocentní soukromi a klid zajistí betonová stěna umístěná za plotem a oddělující okolní pozemky. Na zahradě se také nachází studna s užitkovou vodou užívanou na zalévání zahrady. Ohřev vody v domě zajišťuje tepelné čerpadlo země/voda s vlastním vrtem Dánské značky Grundfos. Ukazatel energetické náročnosti: G* (PENB není k dispozici. Pokud bude dodán, bude údaj aktualizován.).
Dům je vhodný pro manžele s dětmi, kteří ocení bezprostřední blízkost multifunkčního městského hřiště (fotbal, tenis, basketbal, volejbal, nohejbal, posilovna…), kde si děti mohou vybít svou energii. Bezprostřední blízkost sportovišť uvítají všichni aktivní lidé s láskou ke sportu všeho druhu. Vedle této sportovní oblasti se nachází spolkový dům, ve kterém se pořádají různé akce města. Další události velice často pořádá místní fara (letní kina, dny pro děti a další).
V okolí je nádherná příroda, která je ideální na procházky. Místní lesy, jezírka, rybníky či krásné louky jsou perfektní jak pro víkendové útěky z města, tak pro stálé bydlení. Nedaleko se nachází také zámek Růžkovy Lhotice s muzeem Podblanicka, kde strávil nejšťastnější léta svého mládí Bedřich Smetana. Poblíž zámku také přebývá rodina Svěráků. Zdeněk Svěrák se v rozhovoru pro Českou televizi svěřil, že jeho chalupa a okolí Čechtic jsou pro něj oázou klidu.
Mimo krásnou přírodu jsou v okolí Čechtic veškeré služby jako základní škola a školka, obchody s potravinami, pošta, doktoři a další. Gymnázium a další střední školy se nachází ve dvacet minut autobusem vzdálené Vlašimi.

Cenainfo v RK
Užitná plocha543 m²
Zastavěná plocha-
Zahrada-
Pozemek1.442 m²
Podlaží-
ParkováníAno 2
Balkón-
Terasa-
Sklep-
PENBE - Nehospodárná
Referenční číslo104
Martin Borák

Martin Borák

Senior Sales Manager

+420 606 256 196
borak@ep.cz Nemovitosti v nabídce
Newsletter

Nejnovější nabídky
do Vašeho e-mailu

Každý měsíc Vás budeme informovat o nejnovějších nemovitostech v naší nabídce.