Prodej penthouse 3+kk 82,3 m2 s terasou 42 m2

Prodej penthouse 3+kk 82,3 m2 s terasou 42 m2

Nad Rokoskou, Praha

Prodej penthouse 3+kk 82,3 m2 s terasou 42 m2

Užitná plocha 82 m²

Nad Rokoskou, Praha

Rezidence Bílá Skála je synonymem stylového bydlení. Spojuje všechny výhody klidné vilové čtvrti, blízkosti řeky, ale i velice dobré dostupnosti do centra. Funkcionalistická architektura se vyznačuje minimalismem, vzdušností a prosvětleností. Na dosah budete mít procházky podél Vltavy nebo vyhlídku Bílá skála, zároveň se za 5 minut dostanete k Nádraží Holešovice.

Dům prochází celkovou rekonstrukcí. Dojde k renovaci fasády – zateplení domu, osazení novými okny, k budově bude přistavěn výtah a nejvyšší patro. Za domem se nachází společná zahrada přístupná všem obyvatelům rezidence.

Tento byt je třešničkou na dortu celé rezidence. Prodává se ve stavu Shell & Core, což vám umožní si byt dotvořit podle vlastního vkusu. Nachází se v nejvyšším podlaží domu a jeho součástí je velkorysá terasa 42,3 m2. Předpokládaná dispozice bytu je 3+kk a jeho podlahová plocha je 82,3 m2.  Součástí vybavení bytu budou všechna okna a balkonové dveře, zateplená a omítnutá fasáda, masivní dřevěná roštová podlaha na terase, včetně oplechování a zábradlí, bytové dveře dle standardu domu, napojovací místa v bytě na elektřinu, vodu, kanalizaci, plyn a slaboproud, příprava na instalaci klimatizace. 

Podmínkou koupě bytu je koupě dvou parkovacích stání na zahradě. Cena jednoho parkovacího stání je 350 000 Kč s DPH.

V případě potřeby Vám zařídíme výhodný úvěr pro financování koupě bytu. Díky naší úzké spolupráci se stavební spořitelnou Modrá pyramida Vám dokážeme vyjednat podmínky, které budou vhodně nastaveny přímo Vám na míru..

Cenainfo v RK
Užitná plocha82 m²
Podlaží5
ParkováníAno 2
Výtahano
Balkón-
Lodžie-
Terasa42 m²
Sklep-
PENBD - Méně úsporná
Referenční číslo92

Martin Borák

Senior Sales Manager +420 606 256 196 borak@ep.cz Nemovitosti v nabídce