Prodej bytu 3+1 82 m2

Prodej bytu 3+1 82 m2

Nad Rokoskou, Praha

Prodej bytu 3+1 82 m2

Užitná plocha 82 m²

Nad Rokoskou, Praha

10 950 000 Kč

Kontaktovat makléře

Bílá Skála se nachází v prvorepublikové vilové čtvrti Kuchyňka v západní části Prahy 8 - Libeň. Pohodové místo s přátelskou atmosférou je ideální lokalitou pro poklidné sousedské bydlení. Název dostala podle nedaleké přírodní památky a dominanty dolního toku Vltavy – vyhlídky Bílá skála. Pár kroků od domu se nachází stezka podél Vltavy, která vás zavede až na Trojské vinice, zámek či ZOO. V okolí bytového domu se nachází typické rodinné domy a vilky z období první republiky. V bezprostřední blízkostí se také nachází parky, venkovní posilovna či dětská hřiště.

Pokud přejedete most, ocitnete se během chvíle v pulzujících Holešovicích. Pracovní příležitosti, kavárny, restaurace či divadla a galerie vám zajistí čilý společenský ruch. Kompletně se zde bude renovovat Nádraží Holešovice (5 minut autobusem), nad nímž vyroste zcela nové nákupní centrum. Klidná lokalita vilové čtvrti Kuchyňka je velice snadno dopravně dostupná a propojená i s dalšími částmi metropole (auto, autobus 1 min. pěšky, tramvaj, metro i vlak).

Projekt Bílá Skála nabízí architektonické řešení nejvyšší kvality použitých materiálů a technologií. Komorní rezidence jen s dvěma byty na patře vám nabízí příjemnou atmosféru, kde budete znát všechny své sousedy.

Světlý prostorný byt o dispozici 3+1 v druhém nadzemním podlaží o celkové ploše 82 m². Stropy jsou vysoké 2,93 m, což přidává bytu ještě více vzdušnosti. Veškeré vybavení bylo pečlivě vybráno ve spolupráci s předními dodavateli tak, aby splnilo náročné požadavky jak na design, tak užitnou hodnotu. K bytu je nutností přikoupit jedno parkovací stání. Orientace bytu je na jižní stranu.

Dokážeme pro vás vyjednat financování na míru s Modrou Pyramidou.

Více informací o projektu Bílá Skála naleznete na webu projektu, nebo kontaktujte našeho obchodního zástupce.

Cena10 950 000 Kč
Užitná plocha82 m²
Podlaží2
ParkováníAno 2
Výtahano
Balkón-
Lodžie-
Terasa-
Sklep-
PENBD - Méně úsporná
Referenční číslo85