Prodej, byt v developerském projektu, 2+kk, 38,4 m2 - Praha 8 - Libeň

5 900 000 Kč

Užitná plocha 38 m²

Nad Rokoskou, Praha

Developerský projekt byl dokončen a byt je současně k nastěhování.

Rádi bychom vám exkluzivně nabídli na prodej cihlový byt 2+kk, plocha bytu 38,4 m2, v developerském projektu „rezidence Bílá skála“. Rezidence Bílá skála se nachází v blízkém centru Prahy, ve vilové čtvrti, v ulici Nad Rokoskou, v Holešovičkách, v blízkosti Tróji. Byt se nachází v 4. posledním nadzemním podlaží, s výtahem. Při vstupu do bytu vcházíme do předsíně, ze které jsou samostatné vstupy do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, do ložnice a koupelny společné s WC. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je orientován na západ a ložnice je orientována na severozápad. U bytu je kladen důraz na kvalitní vybavení. V rámci standardního vybavení jsou na podlaze dřevěné podlahy v dekoru přírodního dubu, v koupelně a je použita velkoformátová dlažba v dekoru Marazzi Appeal white, sanita GROHE, WC je závěsné. Byt má hliníko-plastová okna s izolačními trojskly. Samozřejmostí je slaboproud, pro internet a kabelovou televizi. Rezidence Bílá skála, vznikla jako developerský projekt, kdy byla v rámci kompletní rekonstrukce prvorepublikové funkcionalistické vily, vytvořena nová nástavba 3. a 4.NP, která architektonicky navazuje na okolní prostředí. Tím v rezidenci vzniklo 11 prakticky řešených bytových jednotek, s dostatečným množstvím parkovacích stání na pozemku. Název Bílá skála, byl vybrán podle nedaleké přírodní památky, která je dominantou dolního toku Vltavy. Svojí polohou na jižním svahu poskytuje otevřený výhled na centrum města.


V domě je k dispozici 11 parkovacích stání přímo na pozemku.


Dopravní dostupnost autem do centra je cca 10 minut. Dále výpadovka směr na D8 Teplice, nebo směr D10 Mladá Boleslav či D11 Hradec Králové. Tunel blanka je cca 5 minut autem.
MHD: BUS směr centrum, zastávka Kuchyňka 5 minut na metro C, zastávka Nádraží Holešovice. nebo směr Bulovka, 10 minut na metro B, zastávka Palmovka.


Z hlediska občanské vybavenosti: ideální pro nákupy jsou nedaleké Holešovice potraviny Billa, Albert, velké množství barů a restaurací, nebo případně Supermarket OC Letňany, OC Harfa, OC Krakov, Alza. V blízkosti je pošta, nemocnice Bulovka, Hotel Castle s restaurací a s plaváním pro matky s dětmi a vířivkou. A jiné.


Volný čas: ZOO, Botanická zahrada, dětské hřiště, Cyklostezky, pěší cesty pro procházky kolem Vltavy. Golfový areál na Rohanském ostrově, Squash Holešovice, Fitklub Heleny Jarkovské, Fitnes FITINN, Pražské výstaviště a další. V případě zájmu o podrobné informace o nabízeném bytu, nebo o možnostech financování hypotékou, kontaktujte makléře.

Miroslav Ocelák

Miroslav Ocelák

Senior Sales Manager

+420608700900
ocelak@ep.cz Nemovitosti v nabídce

Kontaktujte nás

Cena5 900 000 Kč
Užitná plocha38 m²
Podlaží4
ParkováníAno 1
Výtahano
Balkón-
Lodžie-
Terasa-
Sklep-
PENBD - Méně úsporná
Referenční číslo118
Newsletter

Nejnovější nabídkydo Vašeho e-mailu

Každý měsíc Vás budeme informovat o nejnovějších nemovitostech v naší nabídce.